A început Campania Moș Crăciun pentru bunicii noștri a Școlii Postliceale Auxila- Nova TV
noiembrie 16, 2022
Mediaș 120 | Școala Postliceală Auxila în 2022- Nova TV
decembrie 19, 2022

Moș Crăciun pentru bunicii și copiii noștri | 350 cadouri oferite de Școala Postliceală Auxila Mediaș- Nova TV

Moș Crăciun pentru bunicii și copiii noștri.

Campania ,,Moș Crăciun pentru bunicii și copiii noștri’’, derulată de către Școala Postliceală Auxila Mediaș și-a atins și anul acesta obiectivul, acela de a le oferi unui număr cât mai mare de vârstnici dar și copii, un mic cadou înaintea sărbătorilor de iarnă.

Aproximativ 350 de cadouri au fost împărțite în această perioadă de către elevii și profesorii școlii, unor vârstnici și copii din municipiul Mediaș, Târnaveni, dar și alte localități din zona de nord a județului Sibiu.

 

 

Comments are closed.