Elevii Școlii Postliceale Auxila au oferit 1.000 mărțișoare de 1 martie- Nova Tv
martie 4, 2024
Bal de tradiție la Auxila! 5 excursii all-inclusive în Germania pentru câștigători- Monitorul de Mediaș
martie 6, 2024

Balul bobocilor Auxila 2024 și-a desemnat câștigătorii- Nova Tv

Balul bobocilor Auxila 2024 și-a desemnat câștigătorii.

La acest eveniment de tradiție desfășurat la Restaurantul Noi’s au participat șapte perechi. Elevii au avut de trecut o serie de probe pregătite de organizatori. În urma deliberării juriului, Miss și Mister au fost desemnați Denisa Scripcă și Sergiu Palea, titlul de Miss Popularitate i-a revenit Soranei Hang, iar cel de Mister Popularitate lui Paul Bârcea.

Câștigătorii titlurilor de Miss și Mister, Miss Popularitate, Mister Popularitate, dar și Răzvan Ghișoiu, elevul cu cele mai bune rezultate la învățătură în primul semestru, au câștigat câte o excursie all-inclusive în Germania. Premiile au fost oferite de Auxila Akademie Germania. De asemenea, toți participanții au primit premii oferite de sponsorii evenimentului.

Comments are closed.