BALUL BOBOCILOR 2019. -Știre Monitorul de Medias
octombrie 25, 2019
Campania ”Moș Crăciun pentru bunicii noștri”-Știre Tribuna Sibiu
decembrie 22, 2019

BALUL BOBOCILOR 2019. -Știre Nova TV

bobocilor

Balul bobocilor Auxila 2019 și-a desemnat câștigătorii.

Șapte perechi au participat la ediția din acest an a Balului bobocilor, organizat de Şcoala Postliceală Auxila Mediaş. Evenimentul de tradiţie s-a desfăşurat vineri seara la un restaurant din oraş.

Elevii Şcolii Postliceale Auxila Mediaş au concurat pentru titlurile de Miss şi Mister la balul special organizat pentru ei. Marele premiu a fost o excursie all-inclusive de o săptămână în Germania. Titlul de Miss Boboc Auxila Mediaş 2019 a fost câştigat de Dalma Șimen, iar titlul de Mister Boboc Auxila Mediaş 2019, i-a revenit lui Ioan Surdu. Tot o excursie all-inclusive în Germania va câștigat și cel mai bun elev din primul semestru.

Vezi știrea originală aici: https://novatv.ro/2019/11/balul-bobocilor-auxila-2019-si-a-desemnat-castigatorii/

Comments are closed.